Франківців закликали займатись коханням, а не насильством

 • Сьогодні, 30 червня, в Івано-Франківську відбувся правопросвітницький захід під назвою “Не займайтесь насильством – кохайте!”.

  Організатори хочуть зосередити увагу людей на проблемі домашнього насильства в сім’ї, звернутися до їх свідомого вибору – не займатись насильством, натомість любити один одного.

  “Ми проводимо акцію проти ганебного явища – насильства. Воно буває різним – побутовим, фізичним, соціальним і навіть економічним. Всім цим людям потрібно допомагати”, – розповів Андрій Гайда, в.о. начальника Головного управління юстиції в Івано-Франківській області.

  До теми: Досліди і роботи: У Франківську провели “Науковий пікнік”

  На Вічевому майдані презентували колекцію футболок присвячену запобіганню насильству в сім’ї дизайнера Вікторії Белей. Також провели мирну ходу. В підтримку заходу колоною проїхалися байкери, а живі скульптури-міми роздавали гелеві кульки зі слоганом акції.

  “Ця тема для мене є дуже близькою і дуже болючою. Я створила колекцію футболок, червона рука означає “Стоп насиллю”. Кохайте, люди, а не завдавайте комусь болю”, – сказала дизайнерка Вікторія Белей.

 • В Івано-Франківській області протягом 2018 року поліція зареєструвала 2984 заяви та повідомлення про домашнє насильство. Два серед них – з летальними наслідками. Найбільше до правоохоронців звертались жінки – 2819 заяв, набагато менше чоловіки – 127 заяв та неповнолітні – 38 заяв. 

  В Івано-Франківській області найбільше випадків домашнього насильства трапляється у сільській місцевості.  В Україні є декілька гарячих ліній, на які завжди може звернутися постраждала особа. Зокрема, від громадської організації «Ла Страда – Україна». Більше читайте у статті “(Не) стати жертвою вдома”.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!