Франківцям показали музично-театральне дійство за мотивами творів Тараса Шевченка

 • Щороку в Івано-Франківську вшановують пам`ять Кобзаря. У рамках проведення Шевченківських днів проект театральний центр «Слово і голос» і лауреатка Національної премії ім. Тараса Шевченка Наталія Половинка, сьогодні, 10 березня, в Івано-Франківському драмтеатрі представили авторський проект «Поезія Тараса Шевченка».

  9 березня народився Тарас Шевченко – відомий художник і геніальний поет, якого називають Кобзарем. У цю ж пору він відійшов у вічність на 47-ому році життя.

  Композиторка, лауреатка національної премії Тараса Шевченка Богдана Фроляк і Камерний хор “Cantus” з Ужгорода під орудою народного артиста України Еміля Сокача показали музичний перформанс з елементами музичного дійства – «Цвіт».

  Крім цього, театральне дійство включає медитативний спів Наталії Половинки. Раніше Наталія Половинка розповідала, що «Цвіт» – це тиха розмова з Шевченком, як з другом наодинці. Це особистий зв’язок кожного з Пророком Тарасом Шевченком.

  Як повідомляв “Галицький кореспондент”, 9 березня на Вічевому майдані відбулись традиційні Шевченківські читання. Потім франківці вишикувалися в колону та пройшли ходою по вулиці Шевченка до парку імені Кобзаря. Там до його пам’ятника поклали квіти.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!