Газовий пальник: актуально, як ніколи

  • В умовах сьогодення, постійного відключення світла та перебування у сховищах вкрай необхідними стають речі, які б за звичного життя асоціювались у нас лише з відпочинком.

    Газові пальники – це річ, яка допоможе у приготуванні гарячої їжі де б ви не були. Їх можна обрати тут та не залежати від графіку відключення світла.

    Навіть горнятко гарячого чаю стає справжньою розкішшю за відсутності світла. За допомогою газового пальника можливо не лише заварити окріп, а й приготувати повноцінний обід.

    Взагалі, газові пальники в першу чергу призначені для туристичних походів. Тож з настанням тепла ця річ потягне вас на відпочинок. Яка смачна юшка із щойно зловленої риби чи каша, приготовлена біля річки. А як приємно прокинутись в наметі під спів пташок, випити чашечку гарячої кави, а потім натягавши гарненьких карасиків, відразу ж їх посмажити.

    Завдяки газовому пальнику час приготування їжі на природі зменшується вдвічі. Не доводиться довго шукати сухі дрова й нервувати від того, як довго розпалюється костер. До того ж, в багатьох місцях для відпочинку взагалі заборонено розводити багаття, а якщо й дозволено, то знайти дрова в такій місцевості справжній квест, тож доводиться нести із собою оберемки куплених сухих дров.

    Газовий пальник дуже зручний та легкий для транспортування. Він не займе багато місця у туристичному спорядженні й буде горіти навіть під час дощу. Досить легкий у користуванні та відносно не дорогий.

    За конструкцією газові пальники можна поділити на два типи: зі шлангом та без нього.

    1. Без шлангу найкомпактніший та найлегший. У такому пальнику балончик із газом кріпиться безпосередньо до пальника.
    2. Пальники зі шлангом безпечніші. Вони стійкі та їх важче перевернути.

    Де б не використовувався газовий пальник варто пам’ятати по заходи безпеки.

    1. Не користуватися у приміщенні меншою площею ніж 15 м2;
    2. Таке приміщення повинно провітрюватись або ж обладнане витяжкою;
    3. Поверхня, на яку встановлюється газовий пальник має бути рівною;
    4. Поблизу не мають бути легкозаймисті речі;
    5. Перед використанням слід переконатися, що всі деталі правильно з’єднані та є герметичними;
    6. За жодних обставин самостійно не ремонтувати.

    Крім того, якщо користуватися у холодну пору року газовим пальником, а ємність замерзла, її ні в якому разі не можна попередньо нагрівати. Для попередження такого замерзання, балон досить попередньо замотати в теплу ковдру або ж одяг.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!