Генеральним директором ТРК “Вежа” в Івано-Франківську став Тарас Зень

 • Івано-франківське комунальне підприємство телерадіокомпанія «Вежа» отримало  нового генерального директора. Ним став старший пластун Івано-Франківської станиці, журналіст, громадський діяч Тарас Зень.

  Директором “Вежі” надалі залишається Олена Третяк, яка працює директором із лютого 2008 року.

  До речі, влітку 2013 року уже говорили про те, що ВО «Свобода» просила міського голову Віктора Анушкевичуса звільнити Третяк із посади та призначити Зеня. Однак, тоді Тарас Зень спростував цю інформацію.

  Міський голова Руслан Марцінків попросив Тараса Зеня розповісти про своє бачення щодо розвитку ТРК “Вежа”.

  “Оновлення сайту в більш сучасний формат, продовжувати нові рубрики. Ми розпочали нову реформу, в нас шість годин іде розмовна дискусія із чиновниками, культурними діячами. Маємо ідею із прослуховування радіо у режимі онлайн. Є ідея залучати студентів до спільних проектів”, – акцентував Зень.

  Так, депутат міськради від Самопомочі попросив Зеня розповісти про себе та запитав чи будуть прямі трансляції із сесії міськради, як це робить ОТБ “Галичина”.

  За словами Зеня, наразі журналісти пишуть сюжет із сесій, але й працюють над тим, щоб впровадити трасляцію.

  А депутат Сергій Гаєвський, зауважив, що хоче обіцянки від Тараса Зеня, що не буде заангажованості в ефірах, адже його на посаду лобіює ВО “Свобода”. На це Зень відповів, що не є партійним і не збирається вступати у будь-яку партію. Та пообіцяв рівний доступ всім депутатам до ефірів ТРК “Вежа”.

  Так, директор ТРК “Вежа” Олена Третяк зазначила, що “все, що сказав Зень зроблено мною та моєю командою”.

  Депутати, незважаючи на гострі питання до претендента, підтримали рішення призначити Тараса Зеня генеральним директором.

  DSC_0235 DSC_0233

  Нагадаємо, Франківські депутати присвоїли звання почесного громадянина міста Михайлу Мулику.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!