Гройсман пообіцяв 400 мільйонів на “теплі кредити”

 • У 2019 році держава планує виділити на “Теплі кредити” 400 мільйонів гривень.

  Про це 3 листопада повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман, передає УП.

  Глава уряду уточнив, що за час дії з 2014 року програмою скористалися близько 500 тис. українських родин.

  “(Завдяки програмі – ред.) українцям буде легше придбати енергоефективне обладнання: металопластикові вікна та двері, лічильники для тепла і води, котли, теплоізоляційні матеріали та інше”, – зазначив прем’єр.

  Нагадаємо,  загальне фінансування “теплих кредитів” у 2018 році також становило 400 млн гривень, з них 195 мільйонів – співфінансування по “теплих кредитах” для ОСББ.

  У квітні уряд запустив фінансування “теплих кредитів” на 2018 рік у державних Ощадбанку, Укргазбанку і Приватбанку. Відшкодування за придбання негазових котлів становило 20% (для субсідіантів – 35%), за утеплення індивідуального житла – 35%, за утеплення багатоповерхових будинків для ОСББ – 40-70%.

  Приватні домогосподарства і ОСББ також могли отримати додаткові компенсації від місцевої влади.

 • Станом на серпень з початку року по “теплих кредитах” було відшкодовано 270 млн гривень. За весь час дії програми її учасники отримали 2,3 млрд гривень компенсацій з держбюджету.

  Наприкінці серпня у Держагентстві з енергоефективності та енергозбереження повідомили, що банки призупинили видачу “теплих кредитів” у зв’язку з вичерпанням коштів, передбачених цією державною програмою на 2018 рік.

  Нагадаємо, Де тепло, де холодно: у Франківську розповіли, як розпочався опалювальний сезон

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!