Худнули разом: відомий прикарпатець привів свою команду до фіналу “Зважені та щасливі”

 • Вчора, 27 грудня, фінальне зважування з’ясувало, хто переміг у проекті “Зважені та щасливі” на телеканалі СТБ.

  Батьки та діти протягом 17 тижнів вчилися будувати власні стосунки, аби втратити зайву вагу. Вони перевіряли себе болючою правдою та надскладними випробуваннями.

  Першими фіналістами стала команда “Червоні” Марини Узелкової – Богдан та Олег Буряки. За результатами глядацького голосування, їхніми суперниками стали команда “Рожевих” Василя Вірастюка –  Іван та Ольга Нестерові, яким глядачі віддали 165 201 SMS та голосів у “Teleportal”

  Головною подією стало зважування, яке визначило, хто переміг у “Зважені та щасливі”-8. Першими свій результат на вагах показали “Рожеві” . Батько прийшов на проект із вагою 108 кілограмів, а його донька — 137 кілограмів. На двох родина втратила 87 кілограмів, що у відсотках показало 35,1%. Гідний результат, якого, на жаль, виявилося недостатньо для перемоги.

  Другими стали на ваги “Червоні”. Чоловіки щоразу доводили, що їхньою головною метою є схуднення. Стартова вага батька сягала 158 кілограмів, а сина — 168 кілограмів. Завдяки наполегливій та кропіткій праці чоловіки на двох втратили 144 кілограми. У відсотках такий результат становить 44,17%.

  У результаті команда Марини Узелкової посіла перше місце та виборола бажані призи — струнке тіло й грошову винагороду у розмірі 400 000 гривень.

  Василь Вірастюк, прокоментував подію на своїй офіційній сторінці в Інстаграм, розмістивши фото зроблене на початку та наприкінці проекту:

  “Набув життєвий та практичний досвід. А ще деякі колеги кажуть що на фото в грудні я виглядаю навіть більшим за розміром аніж в квітні, хоча різниця майже в 20-ть кілограм. Розпочав проект в вазі 153кг (хоча за тиждень до того вага = 156), а вже в грудні 134кг (але зовсім в іншій формі)”, – написав Вірастюк.

  Він також подякував іншим тренерам за конкуренцію та дієтологу та ведучій Мирославі Ульяніні за компетентність.

  Нагадаємо, Зважені та щасливі: двоє калушан перемогли у домашньому схудненні

  Фото зі статті СТБ.

  Фото з матеріалу  СТБ. 

  View this post on Instagram

  ✅"Зважані та щасливі"… #thebiggestloserua 2018 рік, 8-ий сезон! Між цими світлинами 8-м з хвостиком місяців (16 квітня – 25 грудня)☝️ Набутий життєвий та практичний досвід А ще деякі колеги кажуть що на фото в грудні я виглядаю навіть більшим за розміром аніж в квітні? хоча різниця майже в 20-ть кіло? Розпочав проект в вазі 153кг (хоча за тиждень до того вага = 156), а вже в грудні 134кг (але зовсім в іншій формі?️‍♂️)! P.S. безмежно вдячний за конкуренцію Марина Боржемская-Узелкова Viacheslav Uzelkov дякую за компетентність нашому дієтологу та ведучій Мирослава Ульяніна ??? @uzelkoff_official @uzelkova.marina @myroslava_ulianina

  A post shared by Василь Вірастюк (@vasylvirastyuk) on

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!