Івано-Франківська обласна спілка учасників АТО отримала нового очільника (фото)

 • Прикарпатська громадська організація “Обласна спілка учасників АТО” отримала нового керівника. Ним став Тарас Кузь.

  Про це повідомив екскерівник спілки Андрій Долик. Чоловік подякував, всім побратимам та посестрам, які впродовж чотирьох років підставляли плече в нелегкій боротьбі.

  “І зараз я бажаю наснаги в роботі людям які перейняли естафету в боротьбі за нову Україну – новообраному голові правління ГО “ОСУ АТО” Тарасу Кузю та заступнику з реабілітації та охорони здоров’я Ігорю Дільному. Моя особиста позиція залишається незмінна. Боротьба продовжується”, – пише чоловік.

  Журналістці “Галицького кореспонденту” новий керівник Тарас Кузь розповів, з якими планами та ідеями рухатиметься далі. Мовляв, перш за все він хоче продовжувати роботу, яка розпочалась ще за Андрія Долика. Мова йде про декілька започаткованих соціальних поєктів, про співпрацю із міською асоціацією. Проте найбільша ціль в Андрія – відкриття реабілітаційного центру на вулиці Нова, 19.

  “Ми взяли на себе зобов’язання допомогти хлопцям, тому одним з перших наших завдань буде довести центр до кінця”, – наголошує Кузь.

  У майбутньому центрі наразі тривають ремонтні роботи. Та склалось так, що атовцям перестали допомагати, тому все хлопці роблять своїми руками. Головою цього проєкту є Ігор Дільний, заступник з реабілітації та охорони здоров’я.

  “На сьогодні у нас дуже багато хлопців, які на Сході несуть службу, які боронять наш спокій. Тому нам треба підготувати фундамент, щоб мінімізувати їхні негативні спогади, коли вони повернуться, щоб легше могли увійти в соціум”, – каже новий очільник.

  Крім того, Тарас Кузь не забуває й про земельні та квартирні питання, а також питання щодо соціального забезпечення та пільги. Організація планує провести концерт по збору допомоги, спільні відпочинки, зокрема – сплав по Дністру. Мають намір провести й тренувальні виїзди з хлопцями, щоб не забували навички у стрільбі. Крім того, нещодавно у село Микуличин відвезли у новий табір 98 дітей учасників АТО. 

 • “Пам’ятаємо і про сім’ї загиблих. Робота ведеться! Ті досягнення будемо тільки закріпляти і будемо працювати у нових напрямках”, – розповідає Тарас Кузь.

  Також новий керівник додає, що на зборах усі одноголосно прийняли рішення про його призначення. Каже, що колишньому очільнику Андрію Долину було важко по службовій необхідності весь час бути на території Івано-Франківської області. Якось він прийшов на збори і сказав, що фізично цього робити не може.

  “Однак він все одно буде з нами, буде нашим радником. Свій соціальний і медичний напрямок він й надалі буде вести. Андрій (прим.ред. – Долик) прийняв рішення, що він зробить перерву, бо у нього ще й сім’я є”, – пояснює Кузь.

  Читайте також: У Франківську орденом «За мужність» нагородили учасника бойових дій

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!