Калушанин, який украв мобільний телефон, отримав 200 годин громадських робіт

 • Калуський міськрайонний суд виніс вирок місцевому жителю, який украв у знайомої мобільний телефон.

  Як ідеться у матеріалах справи, 27 грудня 2020 року калушанин, перебуваючи в гостях,  викрав мобільний телефон «Xiaomi RedmiA7» вартістю 2200 гривень. У подальшому викраденим майном розпорядився на власний розсуд, пише “Калуш ФМ”.

  У судовому засіданні обвинувачений вину визнав повністю, активно сприяв розкриттю злочину та щиро розкаявся, шкоду відшкодував, тож між ним та потерпілою було підписано угоду про примирення. Сторони дійшли згоди, що за вчинений злочин чоловікові слід призначити покарання за ч. 2 ст. 185 КК України із застосуванням ст. 69 КК України у вигляді 200 годин громадських робіт.

  Прокурор не заперечила проти затвердження цієї угоди, однак не погодилась із визначеною мірою покарання. Калушанин був раніше судженим за вчинення корисливих злочинів, мав не зняту та не погашену у встановленому порядку судимість, на шлях виправлення не став, а вчинив новий злочин проти власності.

  Однак суд дійшов висновку про можливість затвердження вказаної угоди про примирення із призначенням обвинуваченому узгодженої міри покарання – 200 годин громадських робіт.

 • До теми: На Прикарпатті затримали серійника з Одеси, який обкрадав елітні автомобілі (ФОТО)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!