“Карпатський трамвай” тепер може запропонувати поїздку для інвалідів-візочників

 • У селищі Вигода Івано-Франківської області «Карпатський трамвай» уперше повіз у подорож людей на інвалідних візках. Це стало можливим завдяки поповненню рухомого складу вузькоколійки.

  Про це кореспондентові Укрінформу повідомив директор програми «Карпатський трамвай» Любомир Яцків.

  «Сьогодні ми вперше веземо інвалідів-візочників. Безкоштовну подорож  вузькоколійкою запропонували для людей з обмеженими можливостями з Богородчан. Для цього ми зробили спеціальний вагон-льору, де є рухомі пандуси», – зазначив Яцків.

  Він зауважив, що програма «Карпатський трамвай» постійно збільшує кількість туристів завдяки поповненню власного рухомого складу. Досі «Карпатський трамвай» катав туристів у двох відкритих вагонах та двох вагонах-кабріолетах. Торік почав курсувати VIP-вагончик на 29 місць. Тоді з’явився туристичний маршрут для дітей «Миколайко».

  Відомо, що вперше програма «Карпатський трамвай» запрацювала 2003 року. Туристи отримали можливість щодня мандрувати вузькоколійкою з селища Вигода  через Ширковець, Старий та Новий Мізунь, Дубовий кут, Миндунок.

  У 2016 році подорож на «Карпатському трамвайчику» здійснили понад 15 тисяч людей. Одночасно «Карпатський трамвай» може повезти у подорож близько 150 туристів.

  Нагадаємо, На Прикарпатті кількість військовослужбовців, яких визнано інвалідами, зросла до 280 осіб 

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!