Кінець пільгового розмитнення “євроблях”: поліція почне штрафувати порушників

 • Період пільгового розмитнення “євроблях” закінчується 10 листопада – поліція з 11 листопада буде штрафувати і виконувати усі передбачені законом норми.

  Про це під час брифінгу за підсумками засідання РНБО заявив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, відповідаючи на питання журналістів.

  “Закон чітко передбачав, на моїй пам’яті, 3 чи 5 строків для можливості легалізації цих транспортних засобів. Поліція протягом цих мораторіїв не накладала штрафів. Тому від завтра Нацполіція буде виконувати передбачені законом норми”, – сказав Монастирський.

  “Зокрема штрафування і всі передбачені законом норми”, – додав він.

  Відповідно до законодавства, поліція тепер може зупиняти нерозмитнені “євробляхи” і накладати на їх власників штрафи від 8,5 тис грн, а також – передавати дані про ці авто до Держимтслужби.

 • Водночас митники стягуватимуть штрафи за перевищення термінів ввезення автомобілів (аж до 170 тис грн). Після сплати штрафу авто можна буде вивезти за кордон або розмитнити його в Україні. Порушникам також загрожує накладення арешту на рахунки та майно.

  При цьому, до 8 лютого 2022 року ще діє можливість пільгового розмитнення “євроблях” для учасників бойових дій у зоні проведення ООС.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!