Колапсу на дорогах не було, – франківські комунальники

 • Сьогодні, 26 грудня, в Івано-Франківську відбулась оперативна нарада у міського голови Руслана Марцінківа.

  Про очищення міста від снігу доповів Віталій Бурко, директор КП «Муніципальна дорожня компанія». Він розповів, що в ніч з суботи на неділю 15 грудня почався сильний снігопад.

  “Випало близько 40 см снігу, це досить багато. У нас на підприємстві люди і техніка чергують цілодобово. Тобто є ті, хто слідує за погодою і станом доріг”, – розповів Бурко.

  Також він додав, що із початком снігопадів дорогу обробляють протиожеледними матеріалами. Від них на дорогах утворюється каша, яку потім техніка прибирає. Також цього року спробували прибирати дорогу вдень.

  “Трохи незручно, але практика позитивна, будемо робити так і надалі”, – зазначив директор МДК.

  Він сказав, що вдень працює 8 одиниць техніки, які прибирають тротуари та інші ділянки дороги, а вночі виїжджає на дороги великогабаритна техніка. Паралельно із технікою працюють двірники. Вони чистять доріжки, переходи, зупинки.

  “Ми вважаємо, що не допущено колапсу на дорогах. Рух не зупинився. На завершення снігопаду 70% доріг були очищено. Звісно, завжди є місця, куди техніка не може проїхати. Щодо тротуарів, то ситуація складніша, бо не вистачає техніки», – закінчив Бурко.

  Проте міський голова сказав, що є маленькі вулиці міста, які взагалі не очищені.

  Директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак додав, що ситуація із прибиранням снігу краща, ніж у минулі роки. Проте є певні проблеми. Зокрема, підприємці не прибирають біля своїх підприємств та на прилеглих територіях.

  “Також є проблема із прибиранням дворів. Там мала б прибирати управляюча компанія. І якщо люди незадоволені, вони легко можуть змінити управителя. А ще на багатьох зупинках є торгові заклади, але мало хто прибирає”, – зазначив Смушак та додав, що ще є проблема прибирання на з’їздах доріг.

  Нагадаємо, В Івано-Франківську розповіли про роботу “МДК” у 2018 році

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!