Країни Балтії закликають Польщу зняти блокаду українського кордону

 • Вони шукають спільного рішення з Польщею, Україною та Європейською Комісією.

  Посли країн Балтії висловили своє невдоволення блокуванням Польщею українського прикордонного руху, що спричиняє економічні труднощі для України та інших перевізників.

  Посли країн Балтії висловили Польщі демарш через те, що польські водії блокують рух вантажівок на кордоні з Україною. Про це повідомили ERR з посиланням на коментар прессекретарки МЗС Естонії Бріти Кікас, передає УНН.

  “У Варшаві відбулася зустріч/демарш трьох послів країн Балтії в Міністерстві інфраструктури Польщі. … Ми поважаємо право водіїв вантажівок мітингувати. Але, на жаль, це призвело до складної ситуації, яка створює проблеми для інших перевізників та додаткові труднощі для української економіки. Зі свого боку, ми порушуємо це питання з Польщею та сподіваємось, що рішення буде знайдено у найближчим часом у співпраці між Польщею, Україною та Європейською комісією”, – повідомила Бріта Кікас. 

  У Міністерстві закордонних справ Естонії неодноразово порушувалось питання блокади українського кордону. До прикладу у голови МЗС Естонії вже відбулися зустрічі з колишнім міністром закордонних справ Польщі та очільником МЗС Великої Британії.

  Крім того, за словами Кікас, найближчим часом планується візит нового міністра закордонних справ Польщі до Таллінна, де це питання обов’язково підніметься та Естонія продовжить докладати зусиль щодо пошуку рішення з новим польським урядом.

  Комісар ЄС з питань транспорту Адіна Велян розкритикувала польську владу за те, що вона не реагує на блокаду польських перевізників на кордоні з Україною, назвавши це “абсолютно неприйнятним”.  

  Нагадаємо, на кордоні з Польщею відкриють пункт пропуску для проїзду порожніх вантажівок

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!