Кубок Ліги дістався “Манчестер Юнайтед”. Клуб обіграв у фіналі “Ньюкасл Юнайтед”

• Пройшов фінал Кубка Англійської футбольної ліги. Перемога дісталася клубу “Манчестер Юнайтед”. Він зумів виграти у колективу Ньюкасл Юнайтед з підсумковим результатом 2:0. Наступний матч “Манчестер Юнайтед” проти “Ліверпуль” відбудеться 5 березня у рамках 26 туру АПЛ. Прогноз на матч можна знайти на сайті https://betauth.com/

Голи забили гравці Каземіро на 33 хвилині та Маркус Рашфорд на 39 хвилині. Цікаво, що ФК “Манчестер Юнайтед” та “Ньюкасл Юнайтед” зробили по 14 та 15 ударів, відповідно. При цьому із них 10 від МЮ були по воротах. А від “Ньюкасл Юнайтед” по воротах було лише 2 удари. А також точність передач МЮ становила 66% проти 79% у НЮ. “Манчестер Юнайтед” встиг зробити 282 передачі, а “Ньюкасл Юнайтед” цілих 435.

Для “Манчестер Юнайтед” цей трофей став найбажанішим за останні 6 років. МЮ вперше отримав Кубок Англійської ліги з 2017 року, незважаючи на досить непогані загальні ігрові результати. Цікаво, що після матчу відбулася пресконференція, у рамках якої Тен Хаг забув командний трофей на столі. Він швидко зреагував і сказав, що цей трофей уже у минулому, а він іде за наступним, як повідомляється у джерелі.

Автор: Кирило Самохін

• Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!