Лікар, поліцейський, будівельник: у Франківську діти пробують себе в різних професіях

Сьогодні, 15 червня, до Івано-Франківська завітав міжнародний проєкт «Місто професій». Цей наймасштабніший профорієнтаційни проєкт України існує вже шість років поспіль.

Для найменших  франківців у міському парку Шевченка облаштували «робочі зони»: кожна дитина незалежно від віку отримає паспорт і матиме змогу «влаштуватись на роботу». Справжні професіонали своєї справи познайомлять дітей з особливостями роботи. Серед представлених професій: лікар-ветеринар, електрик, поліцейський, стоматолог, рятувальник і т.д.

«Ми два тижні тому були в Дніпрі, до мене підійшла жінка і сказала, що її племінниця вибрала професію саме після свята професій. Я вважаю, що ми не просто граємося, а змінюємо свідомість. І результат ми побачимо за років 10, коли люди не просто ходитимуть на роботу з 9 до 17  години, а свідомо обиратимуть улюблену працю»,- пояснює Тетяна Люлька, ідеолог міжнародного проекту.

Вона також розповіла, що протягом шести років проведення проєкт ігнорує міністерство освіти, хоча багато людей радо долучають до нього.

Читайте також про те, як у міському парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка вже вдесяте провели дитячий фестиваль “Дрібнота”.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!