Локдаун по-франківськи: очікування і реальність (фоторепортаж)

 • 8 січня по всій території України почався локдаун, який триватиме до 24 січня. Виключенням не став і Івано-Франківськ.

  Чимало франківських магазинів сьогодні і справді зачинили свої двері. Дехто з підприємців вивісив на двері оголошення про локдаун і вимушене закриття, а дехто просто продовжує святкувати Різдво і не вийшов сьогодні на роботу.

  Людей на вулицях міста дещо поменшало. Втім, важко сказати – чи це через вихідний і післясвятковий день, чи все-таки через локдаун. Та й пустими вулиці і площі не назвеш – люди гуляють містом, п’ють глінтвейн і каву, фотографуються на фотозонах, катаються на ковзанці тощо.

  Зазначимо, що згідно з постановою уряду про локдаун із 8 до 24 січня забороняється приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім: торгівлі виключно товарами, що належать до продуктів харчування, лікарськими засобами, виробами медичного призначення, засобами гігієни, побутової хімії, засобів зв’язку, друкованих засобів масової інформації, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин, на торгівельних площах, не менше як 60% яких призначено для торгівлі такими товарами.

  Торговельна діяльність іншими групами товарів може відбуватися лише зі здійсненням адресної доставки замовлень.

 • Забороняється робота кінотеатрів, фітнес-клубів, спортивних залів, басейнів, театрів. Також на період дії посиленого карантину заборонятиметься відвідування закладів освіти, торгівля непродовольчими товарами, проведення будь-яких розважальних, спортивних або культурних масових заходів.

  А як виглядає Івано-Франківськ у перший день локдауну – дивіться у фоторепортажі “Галицького кореспондента”.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!