Майже 20 франківських спортсменів вибороли міжнародні нагороди минулого року

• Сьогодні, 20 лютого, в Івано-Франківську під час засідання виконавчого комітету розповіли про роботу департаменту молодіжної політики та спорту у 2019 році.

За підсумками минулого року в неолімпійських видах спорту 12 спортсменів міста вибороли нагороди на міжнародних змаганнях:

1. Балтажи Ольга – чемпіонка Європи з шашок-100 в командному заліку, бронзова призерка чемпіонату світу з шашок-100 в командному заліку;
    2. Григор Максим – чемпіон світу з хортингу серед дорослих в розділах «сутичка» та «двобій»;
    3. Гринишин-Крук Росана – чемпіонка світу та бронзова призерка чемпіонату світу з шашок-64 серед юніорів;
    11. Слюсар Валентин – чемпіон світу з таеквон-до І.Т.Ф. серед юніорів;
    12. Хмильковський Станіслав – інтерконтинентальний чемпіон світу з кікбоксингу.

За результатами змагань у 2019 році з олімпійських видів спорту семеро спортсменів міста вибороли міжнародні нагороди:

1. Гончаренко Юлія – бронзова призерка чемпіонату Європи з боксу серед юніорів;
    2. Зорій Олег – бронзовий призер чемпіонату Європи з веслування на каное серед юніорів;
    3. Кривоніс Марія – срібна призерка чемпіонату Європи з боксу серед молоді;
    4. Літанюк Валерій – володар командного кубка Європи зі спортивної ходьби;
    5. Сеник Станіслав – переможець ІІ Європейських ігор в складі збірної команди України у змішаній естафеті 4х400 м.;
    6. Фабуляк Вікторія – срібна призерка чемпіонату Європи з боксу серед молоді;
    7. Юдкіна Христина – володарка командного кубка Європи зі спортивної ходьби.

Нагадаємо, прикарпатка завоювала “срібло” на чемпіонаті Європи зі спортивної боротьби.