Марцінків, Кайда та варта: Міський голова оглянув локомотиворемонтний завод

 • Сьогодні, 5 вересня, на території “Івано-Франківського локомотиворемонтного заводу” відбулась зустріч колективу з міським головою Русланом Марцінківим та заступником Богданом Біликом.

  Нагадаємо, міська рада нещодавно з другого разу придбала ЛРЗ. Тож нові власники прийшли оглянути територію та виробничі потужності. Руслан Марцінків, Олексій Кайда та Богдан Білик, в присутності загону “Муніципальної варти” пройшлись цехами та територією заводу.

  “Нам би хотілось зберегти підприємство, щоб було на чому працювати. Звернемось до силових органів з цього приводу”, – розповів Руслан Марцінків.

  Читайте також: Івано-Франківська влада купила локомотиворемонтний завод

  Його заступник Олексій Кайда підтвердив, що на вихідних відбулось навмисне пошкодження кількох верстатів, та пообіцяв розібратися, використовуючи допомогу правоохоронців. Руслан Марцінків наголосив, що завод і виробництво буде збережено, а подібний досвід – купівля муніципалітетом підприємств – застосовується у Польщі.

  Заступник міського голови з економічних питань Богдан Білик пообіцяв розробити дорожню карту розвитку заводу та поставив колективу вимогу детально звітувати про зроблені кроки.

  На заводі наразі працює 236 чоловік. Олексій Кайда зазначив, що на території заводу він побачив всього з десяток людей і здивувався цьому. Йому відповіли, що через брак фінансування та борги по зарплаті люди не завжди працюють.

 • “Місто сьогодні багато замовляє – лавочки, МАФи, ремонт тролейбусів. Доведеться освоїти і це виробництво – адже навіщо замовляти на стороні, якщо можна виробляти це у Франківську?”, – сказав міський голова.

  Працівники заводу висловлювались обережніше, але погодились на співпрацю та висунення своїх представників до спеціальної комісії.

  У міському бюджеті передбачено 21 мільйон на розвиток заводу. Олексій Кайда повідомив, що це перша купівля об’єкту такого масштабу міськрадою в Україні. Охорону ж заводу “на всяк випадок” підсилять муніципальною вартою.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!