• Маєш довести право бути українцем, – Скрипка хоче ввести іспити для тих, хто “чкурнув” з України

 • На думку артиста, це може допомогти країні з “перевзуванством”.

  З початком повномасштабного вторгнення чимало українців виїхали за кордон у більш безпечні місця. Водночас у них і досі є паспорт громадянина України. Днями про це висловився лідер гурту “Воплі Відоплясова” Олег Скрипка, передає “24 Канал”.

  Він вважає, що український паспорт треба підтвердити. Для цього артист запропонував ввести екзамен.

  Олег Скрипка хоче ввести іспит для українців

  Співак переконаний, що багато українців, які після 24 лютого 2022 року виїхали за кордон, справді просто боялися, інші – не відчувають себе українцями. Водночас, на його думку, чимало людей ще повернуться назад.

  “Одні виїхали – боягузи, просто в них реально панічні атаки, вони мають на це право. Є такі, що виїхали, хто не відчуває себе українцями, хоча в них є українські паспорти. Є перевзуванці, які виїхали й там зображають з себе українців… Є люди, у кого розбомбили домівки, їм нема, де жити. Вони виїхали, вони там волонтерять, вони є українцями”, – поділився виконавець.

  Тож, за словами Олега Скрипки, для тих, хто виїхав за кордон, проте матиме український паспорт й захоче повернутися, треба ввести іспити. На думку артиста, це може допомогти країні з “перевзуванством”.

  “Бути українцем, мати український паспорт – це буде в майбутньому велика цінність. Приймімо цю тезу за наш орієнтир, ми до цього прагнемо, і якщо ти чкурнув, ти маєш довести право бути українцем. Якісь іспити складати”, – зазначив співак.

 • Що Скрипка говорить про чоловіків, які втекли за кордон: коротко

  Артист вважає, що в Україні складна, але не тотальна війна. Тож, на його думку, сто відсотків чоловіків не повинні залишатися в країні. Співак каже, що хто хоче виїхати за кордон – нехай їде, а інших потрібно заохочувати залишитися.

  “Якщо чувак хоче втекти і він не мотивований, то який з нього вояка буде? Політика заборони ніколи не працювала”, – зауважив Скрипка.

  Читайте також: “Євробачення-2024”: Суспільне Мовлення уже отримало понад 65 заявок на нацвідбір

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!

  НАШІ КОЛУМНІСТИ ТА БЛОГЕРИ

  Деркачова ОльгаДеркачова Ольга

  Тужливі пісні мого народу

           Пам’ятаєте, як буквально кілька тижнів тому нашу спільноту тіпало від гніву та обурення після почутого від Папи Римського про український білий прапор? Ми одразу зробили тисячу та один мем, розродилися обурливо гнівними поетичними та прозовими опусами-дописами у соцмережах. І готові були ледь не на Святому Письмі присягати, що ми будемо битися за Україну, за

  Рязанцева ЯнаРязанцева Яна

  Люди, які бояться не обстрілів, а окупації

  Волонтерство на Донеччині. Погляд зсередини. Побутує думка, що на сході лишились одні ждуни. Ніби й так майже всі були сепарами, невеличка кількість патріотів давно виїхала, а лишились тільки ті, хто чекає рускій мір (ну і, звісно ж, працює на ворога). Багатьом зручно так думати. Помічаю це в особистих розмовах і соцмережах. Але ж як  воно

  Магда ЄвгенМагда Євген

  Пропорція для Путіна

  Останні тижні переконливо продемонстрували, що Путін не лише погано знає історію, але і як менеджер дуже слабенький. Він намагається застосувати методи неефективного впливу, брати кількістю, а не якістю там, де потрібно діяти раціонально та точно. Міф про «велич Росії» руйнується не лише діями ЗСУ, але і протестами мобілізованих росіян. Варто нагадати, що на старті широкомасштабного

  Волошин ТарасВолошин Тарас

  Вакцинація і Конституція

  Україна стрімко летить вперед, точніше, у прірву – за темпами поширення коронавірусу. Лікарні переповнені, щодня страшною смертю вмирають сотні людей. І при цьому все ще є достатньо особин, які протестують проти вакцинації від COVID-19. Буду називати їх саме так, адже всі інші слова, що спадають на думку, у друк не пропустять. Що особисто мене обурює