Медицина як мистецтво: студентка ІФНМУ створює неймовірні графічні роботи (ФОТО)

 • Живопис, графіка, музика і шиття. Студентка п’ятого курсу спеціальності «Медицина» Івано-Франківського національного медичного університету Мар’яна Тімраз поєднує навчання і творчість.

  Дівчина малює для себе і навіть створює навчальні плакати для університетських кафедр, пише “Галицький кореспондент” із посиланням на ІФНМУ.

  Мар’яна Тімраз приїхала до Івано-Франківська з Рівного. Творчістю займається з дитинства. Каже, що її надихнула мама.

  «Захоплююся мистецтвом з дитинства, але ніколи не займалася цим професійно, це моє невеличке захоплення, — розповідає Мар’яна. — В університеті я почала поєднувати медицину і малювання, коли в нас почався курс анатомії. Я перемальовувала анатомічні атласи і так легше засвоювала інформацію».

  Живопис і графіка прикрашають її кімнату в гуртожитку. На стіні є фентезійний дракон (перша картина олією на полотні), мальовничий ліс також олією, пастельний ембріон людини тощо. А ще висять дві декоративні квіткові композиції, які символізують серце і легені. Їх вона створила ще на першому курсі до Дня університету.

  До слова, Мар’яна Тімраз продовжує творити для своєї Alma Mater. Вона створює навчальні плакати. Її роботи є на кафедрах фізіології, хірургії. Зараз робить три плакати для кафедри неврології.

  «Малюю плакати олівцями на цупкому папері 100 на 70 сантиметрів, — розповідає дівчина. — Деякі з плакатів інтерактивні, тобто мають рухомі деталі, за які можна потягнути, і картинка змінюється. Мені цікаво ілюструвати книжки, зараз я маю справу здебільшого з медициною».

  У майбутньому після закінчення університету вона мріє працювати в психіатрії і психотерапії.

  До теми: Студентка ІФНМУ стала призеркою міжнародної наукової конференції в Польщі

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!