Мультфільм “Мавка” отримав статуетку Muzvar Awards 2023

 • Нагорода у категорії “Make some noise | Найрезонансніші події загальнонаціонального рівня (на території України)”.

  Нагороду вручав начальник оркестру Почесної варти, художній керівник, підполковник Роман Велігорський, передає “Суспільне Культура”.

  Про премію Muzvar Awards

  Премію у 2021 році заснував музичний портал “Музвар”, який розповідає про шоубізнес та креативну індустрію України.

  Нагородження Muzvar Awards відбувалося вже вдруге. Воно пройшло 26 вересня у Жовтневому палаці. Як ідеться на сайті Muzvar Awards, це незалежна музична премія для молодих та знаних представників української музичної індустрії.

  На церемонії також посмертно були нагороджені запорізькі вуличні музикантки Світлана Сємєйкіна та Христина Спіцина, які загинули внаслідок російського обстрілу Запоріжжя 9 серпня 2023 року. Таким чином організатори премії вшанували пам’ять усіх представників креативної індустрії, які стали жертвами російсько-української війни.

  Що відомо про мультфільм “Мавка. Лісова пісня”

  У вересні 2016 року проєкт здобув перемогу на 9-му конкурсі Держкіно і вже в грудні було підписано договір на виробництво мультфільму. Загалом бюджет проєкту становить 187 млн грн. Частка державної участі у виробництві мультфільму — 49,5 млн грн.

  Стрічка вийшла у національний прокат 2 березня 2023 року. За три тижні показів робота стала найкасовішим фільмом за час незалежності України. Станом на 11 липня на мультфільм продали 1,2 млн квитків та виручили за них понад 152,6 млн гривень.

 • Завдяки англійському перекладу український продукт експортували до 80 країн світу.

  У липні “Мавку” відзначили на італійському анімаційному фестивалі. Стрічка отримала нагороду Cartoon Club Award for the Environment.

  Читайте також: За перший місяць фільм “Довбуш” зібрав в українському прокаті понад 50 мільйонів гривень

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!