На чемпіонаті світу з легкої атлетики серед паралімпійців прикарпатці здобули 11 медалей

• З 20 по 25 лютого в місті Реймс, що у Франції, відбувся чемпіонат світу у приміщенні з легкої атлетики серед осіб з порушеннями розумового і фізичного розвитку.

Серед девʼяти держав учасників Україна виборола перше місце: 13 золотих, 7 срібних та 4 бронзові нагороди. Про це повідомляють в управлінні спорту та молодіжної політики Івано-Франківської ОВА.

Від Івано-Франківської області брали участь три спортсмени, які вибороли 11 нагород чемпіонату:

• Волуйкевич Павло: здобув “золото” на дистанції 1500 м, “срібло” – на дистанції 3000 м, в естафеті 4х400 виборов “срібло” та 4х200 м також срібну нагороду.
    • Біленко Василь: “золото” на дистанції 60 з/бм, “бронзу” на дистації 400 м, в естафеті 4х400 виборов “срібло” та 4х200 м також срібну нагороду.
    • Біленко Михайло: “золото” в п’ятиборстві, був четвертим у стрибках у висоту, в естафеті 4х400 – срібна нагорода та 4х200 м також “срібло”.

До теми: Прикарпатець уперше в сезоні фінішував у топ-30 на Кубку світу зі стрибків з трампліна

• Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!