Прикарпатець уперше в сезоні фінішував у топ-30 на Кубку світу зі стрибків з трампліна

• У німецькому Оберстдорфі відбулися перші особисті змагання на етапі Кубка світу зі стрибків з трампліна.

В основному раунді виступив прикарпатець Євген Марусяк, який уперше в сезоні зумів фінішувати у топ-30, пише “Суспільне”.

На етапі в Оберстдорфі вперше у сезоні Кубка світу 2023/24 відбуваються змагання на польотному трампліні. На старті етапу пройшов історичний, дебютний на Кубку світу турнір суперкоманд на польотному трампліні, у якому Україна у складі Євгена Марусяка та Віталія Калініченка посіла 11-те місце.

Марусяк та Калініченко взяли участь й у першому з двох особистих турнірів на польотному трампліні в Оберстдорфі. У підсумку Євген зумів пробитись в основний етап змагань.