На Чемпіонаті України з вільної боротьби прикарпатські спортсмени здобули сім медалей (ФОТОРЕПОРТАЖ)

• Проходив Чемпіонат в Івано-Франківську.

Борці, які представляли Івано-Франківщину, здобули сім нагород. Загалом, участь у змаганнях взяли понад 150 учасників, з яких 16 – з нашої області, пише “Галицький кореспондент“.

Впродовж двох днів борці виборювали звання чемпіона України з боротьби вільної, вчора ж відбулися фінальні сутички, участь у яких взяли четверо прикарпатських борців.

Так, за результатами Чемпіонату України з боротьби вільної серед чоловіків борці здобули наступні нагороди:

• Роман Гуцуляк – “золото” у ваговій категорії 57 кілограмів;
    • Андрій Джелеп – “золото” у ваговій категорії 61 кілограм;
    • Іван Кусяк – “золото” у ваговій категорії 74 кілограми.

“Срібло” Чемпіонату здобув Владислав Бодоряк у ваговій категорії 79 кілограмів. “Бронзу” здобули: Андрій Білійчук у ваговій категорії 65 кілограмів, Дмитро Солоджук у ваговій категорії 57 кілограмів та Каміль Керимов у ваговій категорії 61 кілограм.

Загалом, Івано-Франківська область зайняла перше загальнокомандне місце серед 21 команди-учасників.