На Франківщині відзначили першого амбасадора басейну Дністра

 • Переможниця отримала статуетку Амбасадора і сертифікат на 15 000 гривень для реалізації власної програми заходів.

  Студентка другого курсу спеціальності “Екологія” Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Марія Тємченко стала першим амбасадором басейну Дністра, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на Івано-Франківську ОДА.

  На конкурс надійшли роботи від учасників з різних міст і сіл басейну Дністра. Комісія розглянула всі заявки, ознайомилася з описаними програмами і обрала переможницю.

  “Переможниця отримала статуетку Амбасадора і сертифікат на 15 000 гривень для реалізації власної програми заходів. Своєю чергою Марія Тємченко поділилася амбітними планами щодо реалізації своєї річної програми заходів із залученням екосвідомої молоді для покращення екологічного стану Дністра”, – йдеться в повідомленні.

  Статус амбасадора дозволить молодій екологині не лише втілити свої цікаві ідеї, а й протягом року активно долучатися до роботи Дністровського басейнового управління водних ресурсів, лабораторії моніторингу вод, Дністровської комісії тощо.

 • Читайте також: 20-річній студентці-кулеметниці з Франківщини призначили стипендію і подарували генератор для побратимів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!