На Франківщині визначили місця встановлення нових велопунктів

 • В управлінні міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації повідомили, що триває реалізація ґрантового проєкту «BikeAccent: велосипедна доступність об’єднує території», який реалізовує в області громадська організація «Центр соціальних та ділових ініціатив».

  Упродовж місяця відбувались інформаційні зустрічі у Яремче, Долині, Тлумачі, Івано-Франківську і Верховині, співорганізовані управлінням міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації, за участі відповідальних представників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, велоактивістів та експертів. Метою їх проведення було обговорення потенційних місць розташування нових велопунктів – т.зв. «байкпоїнтів» і проєкту Концепції розвитку велосипедної інфраструктури в області.

  За результатами громадського обговорення попередньо визначені такі місця встановлення «байкпоїнтів» для велотуристів в Івано-Франківській області:

  – Верховинський район: с. Криворівня, поруч із Етнографічним музеєм старожитностей Гуцульщини;

  – Косівський район: м. Косів, на туристичному маршруті до гори Михалків;

  – Долинська ОТГ: у центральному парку м. Долини на перетині шляхів до Львова, Івано-Франківська та на Закарпаття;

 • – Яремче: біля річки Прут, поруч із дорогою національного значення Н-09 та водоспаду Пробій;

  – Витвицька ОТГ: у «Бовкотах» – ландшафтному заказнику місцевого значення в Україні, що розташований у межах Долинського району Івано-Франківської області, між селами Станківці та Слобода-Болехівська.

  Нагадаємо, на Прикарпатті хочуть збудувати нові велосипедні маршрути.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!