На Косівщині жінка покінчила життя самогубством, втопившись в криниці

 • Вчора, 2 травня, на Косівщині жінка втопилась в колодязі.

  Про це інформує управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної районної адміністрації.

  Інцидент стався в селі Вербовець Косівського району.

  Резервне відділення рятувальників міста Косів надали допомогу працівникам поліції по відкачуванню води з криниці та витягуванню тіла громадянки, яка вчинила суїцид.

  Жінці було  56 років.

  Загалом у 2018 році поліцейські області отримали 163 заяви про скоєння самогубства. Найбільше таких випадків зафіксували в Івано-Франківську – 25, трохи менше на Калущині – 19, 16 – на Косівщині та 15 заяв на Коломийщині. Найчастіше прикарпатці вкорочують собі віку шляхом повішання. Серед самогубців на Прикарпатті 134 чоловіки, 29 жінок, також вкоротили собі віку троє неповнолітніх.

  Михайло Винник, доктор медичних наук, професор наголошує на тому, що найближче оточення мусить бити на сполох, якщо поведінку можна вважати суїцидальною. У великих містах є спеціальні кризові служби, телефони довіри. Але навіть якщо такі служби не діють у вашому населеному пункті, за будь-яких обставин людині потрібно надати допомогу, обов’язково кваліфіковану. Для цього треба звернутися до відповідних спеціалістів: психологів, психотерапевтів, психіатрів. Якщо людина телефонує сама, це вже прохання про допомогу. З одного боку, людина хоче заподіяти собі смерть, з іншого – навіть в останню хвилину думає, як себе врятувати. Більше про це читайте у матеріалі “Запобігти смерті”.

  Нагадаємо: В Яремче іноземець на квадроциклі злетів в обрив, хлопець у важкому стані

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!