На Прикарпатті майже за 33 млн грн відремонтують спортивну базу олімпійців

 • Ремонтуватиме навчально-спортивну базу олімпійців у Ворохті компанія, яка вперше за п’ять років виграла державний тендер.

  Про це повідомляє Zaxid.net, передає «Галицький кореспондент».

  Навчально-спортивна база «Заросляк» у Ворохті, де тренуються олімпійці та паралімпійці, провела тендерну закупівлю на ремонт спального корпусу, що у Ворохті на вулиці Говерлянській, 31. За інформацією сайту державних закупівель Prozorro, загальна вартість робіт становить 32 млн 700 тис. грн. Переможцем аукціону стало товариство «Артіфекс буд».

  Підрядник має до кінця 2023 року завершити роботи. Планують капітальний ремонт укриття, даху та приміщень спального корпусу. Гарантійний термін виконаних робіт має становити мінімум десять років.

  Під час проведення закупівлі Інга Сивицька подала скаргу на тендер до Держаудитслужби. Вона зазначила, що закупівля не належить до критичних потреб, а ціна на неї завищена. Держаудитслужба промоніторила тендер й 21 вересня повідомила, що не знайшла порушень. Відомство опублікувало пояснення від замовника. У спортивній базі «Заросляк» зазначили, що вартість робіт визначали на основі проектно-кошторисної документації.

  Ремонтуватиме навчально-спортивну базу «Заросляк» ТОВ «Артіфекс буд» з Калуша, яке стало єдиним учасником торгів. Згідно з інформацією бізнес-аналітичного ресурсу YouControl, керівником компанії є 50-річний Ігор Башта, який також очолює приватне підприємство «Старвбуд» та є президентом футбольного клубу «Гарда» з Калуша. Крім цього, чоловік зареєстрований як ФОП і займається роздрібною торгівлею в неспеціалізованих магазинах.

 • Компанія «Артіфекс буд» працює майже п’ять років і займається будівництвом та неспеціалізованою торгівлею. Проте з початку діяльності перемога в аукціоні на ремонт бази «Заросляка» стала єдиним тендером, на який подавалася компанія.

  Зазначимо, що «Заросляк» є навчально-спортивною базою Олімпійського резерву України та має статус бази олімпійської та паралімпійської підготовки. «Заросляк» є найвисокогірнішим об’єктом спортивно-оздоровчої інфраструктури України й розташовується у Карпатському національному природному парку під горою Говерла.

  Також читайте: У Калуші запрацює басейн «Посейдон»

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!