На Прикарпатті продовжили ремонт дороги Яблунів-Делятин

 • Ремонт дороги Яблунів – Делятин триває. На даний момент роботи проводять у селі Лючки Косівського району, інформує Дзеркало Коломиї.

  Раніше Галицький кореспондент повідомляв, що протестувальники з Надвірнянщини та Косівщини приїхали до Івано-Франківська з вимогою ремонту ділянки дороги Делятин-Яблунів.

  Весь день вони провели в кабінетах та коридорах облдержадміністрації, вимагаючи від чиновників терміново знайти гроші на ремонт їхньої дороги.

  Перед головою ОДА Олегом Гончаруком  поставили вимогу – знайти ще 20 мільйонів до 16:00. Не обійшлось без образ, матюків та провокацій. Схоже, він таки вирішив це питання, підписавши розпорядження про включення ремонту дороги Делятин-Яблунів до переліку ремонтів доріг.

  У фірмі “ПБС” повідомляють, що вони продовжили ремонт дороги з 25 вересня як і було домовлено:

  “Техніка приїхала, а наступного дня бригада приступила до робіт. Щодо коштів – наразі повернено нам гроші за вже відремонтовані 16 кілометрів дороги, за що ми вдячні. Тепер продовжуємо працювати у борг і сподіваємось, що гроші за цю роботу також будуть повернені”, – розповідає у керівництві “ПБС”.

  Наразі проводиться холодне фрезерування  по одній смузі для руху, а згодом почнуть влаштування дорожньої основи:

 • “Ми розпушуємо старе дорожнє покриття (якщо його можна так назвати) та відновлюємо дорожній профіль. Старого асфальту тут майже немає, серед дороги росте трава. Ми підсилимо дорожню основу, додатково влаштувавши щебеневу подушку”– говорить виконроб Володимир Бигар.

  Нагадаємо, У Коломиї люди не хочуть сусідства з інтернет-провайдером

  Фото – Дзеркало Коломиї

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!