На Прикарпатті прихистили плямистого оленя із зони бойових дій

 • До Бурштина привезли оленя плямистого. Тварину на Прикарпаття доставили із Луганська. 

  Про це повідомляє Бурштинська міська рада. 

  За словами заступника міського голови Івана Драгуна, тварина перебуває на утриманні Бурштинської міської ради. Зараз живе і пасеться на спеціально підготовленій заздалегідь загородженій території поблизу спорткомплексу в Бурштині.

  Як пояснив заступник директора Галицького національного природного парку Володимир Бучко, наразі громадською екологічною організацією “Еко-Галич” формуються стада ратичних диких тварин для проєкту відтворення та збереження Касової гори, що на березі Бурштинського водосховища. 

  Наразі Касова гора деградує, заростає чагарниками та чужорідними видами і втрачає свою природоохоронну цінність. Натомість туди будуть завозити диких тварин, котрі цю траву і чагарники випасатимуть. Адже Касову гору косити не можна. То мають бути власне коні Пржевальського, різні види оленів, гірські барани та інші травоїдні.

  “Щодо тварин, яких вже завезли, – зараз вони випасають чагарники і трави на тому загородженому футбольному полі і відбувають карантин. Це тимчасово, і я б не радив думати, що ми формуємо якогось роду зоопарк чи атракцію. Прошу не шкодити тваринам і з розумінням віднестися до нашої природозахисної роботи”, – зазначив Володимир Бучко. 

  Читайте також: Закарпатський лісничий знайшов гігантський гриб

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!