На Прикарпатті відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів

• Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів пройшов на стадіоні Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Вдруге за пів місяця спортивний комплекс ім. А. П. Гемби кафедри фізичного виховання і спорту Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу приймає всеукраїнські змагання. Оновлені стадіон та манеж створюють для учасників відповідні й безпечні умови та можливості, повідомляє пресслужба ІФНТУНГ.

238 юніорів та юніорок з 22 областей України боролись за командні кубки у різних категоріях: бігові дисципліни, естафетний біг, спортивна ходьба, стрибкові дисципліни (стрибки у висоту, стрибки з жердиною, стрибки у довжину та потрійний стрибок), види метань (диска, молота, списа, ядра) та десятиборство, а для юніорок – семиборство.

«У таких змаганнях не визначають переможців в окремих видах легкоатлетичних програм, винятково командна боротьба. Тому кожна область намагається якомога краще виступити.

17 червня спортсмени з Івано-Франківська добре показали себе в командних забігах в чотири етапи по 100 м. Хлопці та дівчата потрапили до призової трійки. Сьогодні вони змагаються в завершальному виді програми на чотири етапи по 400 м», – зауважив про мету змагань Віталій Матешко, керівник молодіжної політики й спорту Івано-Франківської міської ради.

Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів тривав два дні.  Переможні кубки здобули кращі, хоча усі учасники без винятку продемонстрували витривалість, силу духу та жагу перемогти.

Командно перемогла збірна Львова. Друге місце посів Житомир. Тертім став Івано-Франківськ.

• До теми: У Раді Європи підтримують відсторонення росіян і білорусів від Олімпіади-2024

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!