На Прикарпатті завершився призов офіцерів запасу

 • 1 та 2 грудня 14 офіцерів, які раніше закінчили кафедру військової підготовки у вишах Прикарпаття і не проходили службу в Збройних силах України, вирушили у навчальні центри на курси перепідготовки та підвищення кваліфікації.

  Навчання триватимуть три місяці, після чого всі військовослужбовці будуть призначені на посади у військових частинах.

  Термін служби для призваних офіцерів запасу півтора року. За бажанням, через 6 місяців, військовослужбовець має право укласти контракт та продовжити службу.

  Відбір кандидатів проводився за 16 військово-обліковими спеціальностями. Усі призовники проходитимуть тримісячну підготовку у навчальних центрах на Львівщині та Одещині. 

  Здебільшого вони навчатимуться за такими спеціальностями: командир механізованого взводу, заступник командира з морально-психологічного забезпечення, командир підрозділу паливо-мастильних матеріалів та артилерист.

  Вже після навчання офіцери будуть розподілені по військових частинах нашого війська де в подальшому проходитимуть військову службу. За офіційно працевлаштованими офіцерами протягом всього терміну служби зберігатиметься місце роботи та середній заробіток. 

 • На офіцерів запасу розповсюджується весь пакет соціальних пільг та гарантій військовослужбовців за контрактом.

  Важливо! Офіцерів запасу, призваних на військову службу в район виконання завдань не відправляють. Військову службу вони проходять у місцях постійної дислокації частин.

  Нагадаємо, цьогоріч майже 900 прикарпатців уклали контракт на службу в ЗСУ

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!