На Прикарпатті зменшилась кількість першокласників

 • На Прикарпатті вперше за шкільні парти сіли 12,9 тисяч першокласників, що на 1,3 тисячі менше порівняно з попереднім навчальним роком.

  «Заклади професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти стовідсотково обладнані захисними спорудами. У 586 школах та 455 садочках обладнані захисні укриття. Лише в одному закладі загальної середньої та 11 садочках немає обладнаного укриття. Зараз органи управління освіти продовжують роботу щодо їх дообладнання», – повідомляють в Івано-Франківській ОВА.

  Станом на 1 вересня цього року до області завезено 100% (відповідно до плану завозу) необхідних підручників.

  За кошти Державного бюджету на умовах співфінансування з місцевих бюджетів закупили 21 шкільний автобус, у тому числі чотири спеціальні (для дітей з особливими освітніми потребами).

  Цьогоріч на Прикарпатті розпочав роботу новий Івано-Франківський спортивний ліцей обласної ради. Це заклад спеціалізованої освіти, де поряд із наданням освітніх послуг у сфері загальної середньої освіти, основним є спортивний профіль.

  На Прикарпатті цьогоріч функціонує 1110 закладів освіти різних типів і форм власності. З числа загальної кількості закладів загальної середньої освіти – 43 опорні школи з 114 філіями. Окрім того, цього року розпочнуть роботу ще сім таких закладів освіти із 21 філією.

  До теми: У Франківську 36 осіб з інвалідністю отримають виплати до Дня народження

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!