На Тлумаччині викрили забір піщано-гравійної суміші з Дністра

 • 22 липня працівники Управління Державного агентства рибного господарства в Івано-Франківській області здійснювали рибоохоронний рейд у межах Тлумацького району на річці Дністер.

  Близько 06:00 ранку в урочищі Церквище, що входить до природно-заповідного фонду у складі РЛП «Дністровський», виявили вантажівку марки «ЗИЛ-131», на кузов якої група осіб у складі трьох вантажників з лопатами та одного водія здійснювали незаконний забір піщано-гравійної суміші.

  При наближенні працівників Управління, всупереч вимогам припинити незаконні дії, водій проник у кабіну авто та увімкнув двигун. Щоб унеможливити втечу цієї особи з місця вчинення правопорушення, один із рибпатрульних зайняв місце перед авто.

  Незважаючи на численні вимоги зупинитися, водій увімкнув гідравлічний розвантажувач кузова і розпочав рух машини вперед, здійснюючи спробу наїзду на державного інспектора та висипаючи з кузова на берег піщано-гравійну суміш.

  Дії водія були припинені одним із рибпатрульних за допомогою використання спецзасобу, а саме сльозогінного газу, після чого подали сигнал за допомогою сигнального пострілу у повітря з ракетниці для інформування інших учасників рейдової групи про місце здійснення правопорушення та викликали працівників Нацполіції.

 • Решта вантажників, не бажаючи ставати співучасником не лиш незаконного забору піщано-гравійної суміші, але й спроби наїзду на державного службовця, покидавши на місці здійснення порушення лопати, втекли з місця події у невідомому напрямку.

  Читайте також: На Надвірнянщині виявили два факти незаконного видобутку піщано-гравійної суміші

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!