Найгірше – для дітей: Інспектор.Міста перевірив Калуську лікарню

Раніше “Галицький кореспондент” анонсував, що у новому сезоні програми “Інспектор.Міста”, на телеканалі 1+1, Володимир Остапчук покаже прикарпатське містечко Калуш.

Прем’єра виходу зйомок у ефір відбулася сьогодні, 4 грудня 2018 року.

У 2011 Калуш визнали найкращим маленьким містом за рівнем життя. Але вже за декілька років він опустився на 43 місце. Інспектор вирішив з’ясувати, що стало цьому причиною.

Зокрема, знімальна група перевірила Калуську центральну районну лікарню, на яку, останнім часом, дуже скаржаться пацієнти.

Людмила Олексин вважає, що через лікарську помилку загинув її брат Юстим. Вона розповіла інспектору, що йому вчасно не надали допомогу, що підтвердила експертиза в Києві. Зустрітися із тим, хто лікував чоловіка не вдолося, по телефону медпрацівник також не відповів на запитання журналістів. Головний лікар від коментарів відмовився і навіть не захотів попросити вибачення у сім’ї.

Володимир Остпачук також влаштував провокацію, щоб перевірити настільки швидко  у Калуській лікарні, надаватимуть невідкладну медичну допомогу. Медсестра одразу прийшла до псевдо-хворого, його забрали на візок, черговий лікар був на робочому місці, проте не помітив, що синець намальований, а підставного пацієнта запропонував госпіталізувати.

Після цього інспектор перевірив дитяче відділення, на яке скаржилися найбільше і його побоювання підвердились. Остапчук виявив, що у коридорах ремонт кращий ніж в палатах, де перебувають хворі діти. Медперсонал розповів, що є і відремонтовані відділення, а знімальна група перевіряє там, де найгірше. Також вони зізналися, що у лікарні є таргани, але з ними борються.

В результаті, Калуська районна лікарня отримала звання “Ганьба міста”.

Нагадаємо, раніше “Інспектор.Міста” вже перевіряв містечко на Івано-Франківщині – Долину.

 

 

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!