Не треба робити трагедію: Марцінків прокоментував ситуацію із маршрутом у Підпечери

 • Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків прокоментував ситуацію із комунальним транспортом, який їздить у село Підпечери.

  Нагадаємо, франківці скаржились, що в автобус №50, який їздить у Підпечери, не пускають жителів міста. За словами Ірини Ільків, якось на зупинці біля ринку жіночки, які сиділи в автобусі, вигнали дівчину. Вони мотивували це тим, що автобус тільки для підпечерецьких, а для неї є багато інших маршрутів.

  Сьогодні, 10 грудня, під час ефір на “Західному полюсі” мер зазначив, що трагедію з цього робити не треба.

  “Ситуація зараз важка через сидячі місця. Люди хочуть добратися до себе додому і до роботи. Є такий момент. Очевидно це треба списати на те, що в автобусах дозволені виключно сидячі місця. Якби були стоячі місця і сидячі… Ну тут мова певно йде про час пік: ранок і вечір”, – сказав Марцінків.

  Він просить людей врахувати цей момент і поставитись із розумінням.

  “Все-таки до Підпечер пішки не підеш, а від ринку до “Космосу” можна пройтись. Я ще раз хочу звернутись до франківців формувати черги на зупинках. Особливо у ранішній та вечірній час“, – додав Руслан Марцінків.

  Міський голова наголосив, що маршрути в Івано-Франківську не “чиїсь”, вони комунальні. Тому, в принципі, ніхто не має права якогось пасажира виганяти.

  “Але є ситуація зараз, коли люди в ранішній та вечірній час мають проблеми із добиранням”, – сказав Марцінків.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!