Не зробила аборт: на Прикарпатті чоловік побив вагітну дружину

 • Чоловік під час бійки вибив цивільній дружині три зуби.

  Калуський міськрайонний суд оштрафував чоловіка за побиття цивільної дружини. Судово-медична експертиза підтвердила наявність у жінки закритої черепно-мозкової травми зі струсом головного мозку та вибиті три зуби, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на zaxid.net.

  Під час судового розгляду чоловік пояснив, що розізлився на жінку через те, що вона купила горілку за гроші, які він дав їй на аборт. У підсумку суддя Богдана Кулаєць присудила чоловіку сплатити 1,3 тис. грн штрафу, 4,6 тис. грн матеріальних збитків за лікування зубів та 3 тис. моральної компенсації.

  У матеріалах справи йдеться, що у травні 2021 року між чоловіком та його цивільною дружиною виникла сварка. За словами чоловіка, він розізлився через те, що дав жінці 500 грн на аборт, а вона витратила їх на алкоголь. Факт побиття чоловік підтвердив, але заперечив, що вибив жінці зуби. Водночас жінка пояснила суду, що в момент побиття чоловік був п’яний і розізлився на неї через те, що вона вирішила його покинути.

  «Згідно з висновком експерта у потерпілої були тілесні ушкодження: закрита черепно-мозкова травма зі струсом головного мозку та перелом коронкової частини трьох зубів. Також у жінки були синці та садна в ділянці голови, крововилив та садно слизової оболонки губ, які могли утворитися внаслідок нанесення ударів кулаками або ногами», – йдеться у вироку суду.

  Після розгляду справи суддя Калуського суду Богдана Кулаєць визнала винним у нанесенні легких тілесних ушкоджень цивільній дружині, що спричинило короткочасний розлад здоров’я. Також чоловік заплатить 1 275 грн штрафу та виплатить потерпілій 4,6 тис. грн за лікування зубів та 3 тис. моральної компенсації. На рішення суду ще може бути подана апеляційна скарга.

  До теми: Сварка між братами у Франківську закінчилася різаниною

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!