Невакцинованих освітян Калуської громади з 8 листопада усунуть від роботи і зарплати

 • Від цього дня вступає у дію наказ Міністерства охорони здоров’я, за яким працівники закладів освіти, які не вакциновані проти коронавірусу, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.

  Про це повідомила 13 жовтня начальниця управління освіти Калуської міської ради Ірина Люклян, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Вікна”.

  До 8 листопада ще є майже місяць часу, тож освітянам порадили використати його і вакцинуватися.

  Станом на 13 жовтня в Калуській громаді вакцинувались проти коронавірусу 83% працівників закладів освіти. В усіх школах, ліцеях і гімназіях — понад 80%. Найбільша частка вакцинованих працівників у Вістівській гімназії (97%), Студінській гімназії (94%) і Калуській гімназії №9 (93%).

  Тривалий час особлива увага приділялася саме вакцинації працівників закладів загальної середньої освіти — від досягнення ними показника охоплення щепленням на рівні 80% залежало чи зможуть учні 5-11-х класів навчатися очно в умовах “жовтого” рівня епіднебепеки.

  Щодо закладів дошкільної освіти, то вони могли працювати незалежно від частки вакцинованих працівників, тож тут уваги щепленню приділяли менше і зараз показники охоплення вакцинацією є суттєво гіршими. Здебульшого у закладах дошкільної освіти Калуської громади вакцинуванували до 60% працівників, найгірша ситуація у садочках «Малятко» і «Льонок» — 38-40% вакцинованих працівників.

 • До речі, якщо показники до 8 листопада суттєво не поліпшаться, то порушать питання, як має працювати заклад освіти, якщо від роботи відсторонять половину працівників.

  Читайте також: Автобуси, потяги і літаки – для вакцинованих: в України посилили карантин

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!