Ні – забудові: франківські студенти хочуть, щоб біля озера зробили парк імені Романа Гурика

 • Сьогодні, 25 квітня, в Івано-Франківську відбувається чергове засідання сесії міської ради. На порядку денному у депутатів понад 50 питань. Проте спершу вони вислухали звернення громадян.

  Так, Назарій Дюк сказав, що він звертається до депутатів від студентів Прикарпатського національного університету.

  «Ви вже не рік намагаєтесь зберегти зелені зони в місті. Тепер студентам треба ваша допомога, бо біля озера намагаються знищити зелену зону. Там місцевий підприємець хоче збудувати багатоповерхівку. Ідеальним варіантом для нас було б створення на цій ділянці парку імені Романа Гурика. У цьому не було б ні доріг, ні трас, ні будинків. Цей парк дуже потрібний нашому місту. Тому ми категорично виступаємо проти зведення там будинків та доріг», – сказав Назарій Дюк.

  Студент зазначив, що вони готові навіть організувати акції протесту, зокрема перекривати дороги та блокувати будівельну техніку. Також із схожим звернення до депутатів міськради звернулись власне студенти філософського факультету.

  «Я розумію, що на депутатів може йти тиск від бізнесмена, але ми сподіваємось на вашу підтримку», – закінчив Назарій.

  Міський голова Руслан Марцінків відповів, що він підтримує цю ідею. Мовляв, він навіть розмовляв із мамою Романа Гурика, вона просила єдине – не спекулювати на імені його сина. Також мер зазначив, що він готовий обміняти цю ділянку у забудівника.

 • «Ця зона важлива для міста», – сказав Марцінків.

  Детальніше про ситуацію читайте у статті “НеГАРАЗДи” з озером”.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!