“Німий крик душі”: у Франківську пройшла акція протесту

  • Сьогодні, 19 квітня, в Івано-Франківську в рамках акції «Німий крик душі» вшанували загиблих на війні з Росією дітей України.

    На пішохідній зоні вулиці Незалежності в обласному центрі розклали свічки, іграшки та квіти. Саме у такий спосіб прикарпатці та гості вирішили вшанувати загиблих дітей у зоні бойових дій.

    «Є багато діток, які загинули разом із своїми батьками та родичами під час війни, яку веде росія в Україні. Наша сьогоднішня акція проходить під час посту, у страсний тиждень. Це є крик душі, молитва за тими дітьми, які загинули. Цього тижня ми братимемо участь у Хресній дорозі, а сьогодні ми спільно проходимо дитячу Хресну дорогу. Хвилиною пам’яті, запаленням свічок, квітами та іграшками вшановуємо усіх невинно убієнних дітей», – сказав  начальник управління культури національностей та релігій облдержадміністрації Володимир Федорак.

    Ця акція організована для того, щоб не було байдужих людей до трагедії, геноциду українського народу, а також на підтримку українських дітей. Це нагадування про те, що потрібно вберегти найдорожче, що у нас є – наш цвіт нації, нашу молодь. В умовах війни це питання є вкрай актуальним.

  • Читайте також: 20 800 вбитих, 802 танки: втрати окупантів на 50-й день війни

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!