Норвакс

  • «До 14 жовтня на Івано-Франківщині розпочнеться опалювальний сезон. Про це під час екстреної наради з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації повідомив голова ОДА Олег Гончарук…

    Директорам загальноосвітніх закладів, де наразі є проблеми із запуском системи централізованого теплопостачання, Олег Гончарук рекомендував вмикати додаткові засоби обігріву для запобігання переохолодженню дітей.

    – 14 жовтня тепло має бути в кожній прикарпатській домівці та закладах соціальної сфери, – підкреслив Олег Гончарук. – За відсутність теплопостачання особисто відповідатимуть голови районних державних адміністрацій та керівники структурних підрозділів».

    (http://kurs.if.ua, 12 жовтня 2015 року)

    У рік 7 523 [2015]. Позамерзали того року, аки цуцики, смерди багатоквартирні, каліки шпитальні та отроки освітні в городі галицькому, трусилися [вони] від холоду псячого, били в дзвони телефонні [служб комунальних], розривали мережі соціальні постами вопіющими, аки глас у пустелі, щоб до ідолів, бовванів та бовдурів [теплокомуненергетичних] достукатися. Роздуплився тоді [нарешті] князь галицький Олежик Віщий-Превіщий на прозвисько Круасан, уздрівши [їхні] погляди крижані на ликах посинілих та інієм посріблених, і наказав гучно холопам своїм [особисто відповідальним] екстрено зібрати нараду термінову з питання сего вельми нагального і [не довше], як до післязавтра, а крайній термін – четвер [після снігопаду], зробити так, щоб тепло всім стало в городі галицькому та у всій землі прикарпатській і щоб настрій був правильний за два тижні [до виборів].

  • Почали, [поволеньки] шкандибаючи, сходитися до хоромів білих на виклик [терміновий] до князя галицького Олежика Віщого-Превіщого [луччі люди] города галицького та стали там йому поради [свої] давати про те, яким способом додаткові засоби обігріву [увімкнути] та де саме внутрішні резерви [перед опалювальним сезоном] видобути. І першим примчав на усіх [чотирьох] князь ятвязкий Ануш на прозвисько Термін Третій Будеш та нарадив у кожній палаті шпитальній зметикувати [на трьох], а кому не можна всередину – тому розтирання регулярно робити. Підтримав же [думку сю] й воєвода калусько-рогатинський Ігорко Степанкович Припорошений на прозвисько Лихо Екологічне, порадивши сиро-мудро у жодному разі [гарячку] хворим не збивати, а перетягати їх з однієї палати до іншої, аки [теплоносіїв] безплатних. А лицар свободний Руслан-Марципан ще більше захотів обкласти та [утеплити] всі будинки в городі галицькому біг-бордами [поробленими], але не дали йому олігархи кляті, аки [москалі]. І тільки воєвода коломойсько-буковельський Александер Яш Великий Дітолюб ніби в рідній стихії опинився і вже було хотів [за звичкою] гармати снігові заряджати і бабу зі снігу халявного й укропу краденого Біло-Зелену ліпити або ще якогось [горбатого], але похопився вчасно і нарадив стравами гарячими годувати отроків шкільних, а паче всього супом [гороховим] теплотворящим із внутрішніх резервів.

    І поки тривала нарада у хоромах білих, крига скресла від слів їхніх [теплих], аки кожух, і ластівка [з весною] в сіни прилетіла, і пси язики повиставляли, і втішився вельми князь галицький Олежик на прозвисько Круасан, випив ще одне какао з булочкою та [калорифер масляний] собі під другий бік переставив…

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!