“Ноутбук кожному вчителю”: прикарпатські освітяни отримали понад 2000 хромбуків

 • Попри війну українські вчителі продовжують освітній процес та проводять уроки онлайн навіть з укриттів.

  Щоб бути на зв’язку з учнями, їм необхідна техніка. Спільно з МОН команда Мінцифри у 2022 році продовжила ініціативу “Ноутбук кожному вчителю”, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на Івано-Франківську ОДА.

  Так, за підтримки Google та ЮНЕСКО до закладів освіти надійшли 50 тисяч нових хромбуків.

  “Ми розвиваємо освіту навіть в умовах війни. Щоб українські професіонали могли створювати інноваційні рішення у всьому світі. Вчителі продовжують навчати учнів в укриттях навіть під час повітряних тривог, проводять уроки онлайн і дають змогу здобувати якісну освіту. Ініціатива дасть змогу освітянам не переривати освітній процес і бути на зв’язку з учнями”, – зазначив віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

  У межах ініціативи з жовтня 2022 року до січня 2023 цей рік по регіонах України доставили всі заплановані 50 тисяч ноутбуків. Зокрема, для Івано-Франківської області виділили 2 147 хромбуків.

  Окрім цього, вчителі отримали можливість безоплатно користуватися деякими функціями Workspace for Education до кінця року. Це набір інструментів для онлайн-комунікації між учнями і вчителями, які дають змогу організувати дистанційне навчання і зробити його продуктивнішим. Зокрема, проводити онлайн-уроки, публікувати й перевіряти домашні завдання тощо.

  Читайте також: Зимові канікули: скільки відпочиватимуть школярі Франківської громади

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!