Нове підприємство: у Франківську з’явився «Добродій»

Сьогодні, 18 грудня, в Івано-Франківську відбулось засідання сесії міської ради.

На порядку денному в депутатів понад 80 питань. Зокрема, вони  розглянули питання створення комунального підприємства «Муніципальна інспекція «Добродій».

Спершу нове підприємство планували створити із трьох старих структур: КП «Муніципальна варта», «Муніципальної інспекції з благоустрою» та «Міської аварійно-рятувальної служби». Та згодом вирішили МАРС не чіпати. А от “Варту” попередньо розформували.

Міський голова Руслан Марцінків згадав прикрий випадок, який стався у «Муніципальній варті» – хабар у три тисячі гривень, який брали вартові. Також, на його думку, дві колишні структури дублювали свої повноваження, а їхнє об’єднання означатиме ще й економію бюджету.

«Ми повинні зберегти колективи. Але вважаю, що треба призначити т.в.о. керівника Михайла Шуката, колишнього заступника керівника «Муніципальної варти», – сказав Марцінків та додав, що формування структури триватиме понад два місяці.

«Добродій» буде підпорядковуватись департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою. Він працюватиме у сфері дотримання та виконання вимог законодавства про благоустрій населених пунктів, про відходи, про охоронну діяльність та публічну безпеку і порядок.

Статутний капітал КП «Муніципальна інспекція «Добродій» сягатиме вісім мільйонів гривень.

Під час обговорення депутат міської ради Андріан Волгін звернувся до колишнього керівника «Муніципальної варти» Андрій Прусака. Він заявив, що не можна було давати керівництво вартою у руки колишнього міліціонера.

«Ви “мусор” і лишилися “мусором”, і підставили мера», – сказав Волгін Прусаку, який також прийшов на засідання сесії.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!