Обласна дитяча лікарня отримала допомогу від Івано-Франківського Архієпархіального управління

 • Архієпархіальне управління УГКЦ надало допомогу Івано-Франківській обласній дитячій клінічній лікарні у вигляді засобів індивідуального захисту для лікарів та медичного персоналу.

  Представник архієпархіального управління передав 225 медичних халатів та дитячі підгузники на прохання ОДКЛ для потреб працівників відділень, де лікують хворих на коронавірус дітей.

  У рамках візиту до лікарні, відбулася зустріч священнослужителя Івано-Франківської Архієпархії о. Тараса Вілюри з головним лікарем ОДКЛ – Тарасом Мельником та заступницею медичного директора Наталією Митник.

  Відтак керівник лікарні розповів про основні напрямки діяльності та представив найбільші потреби медичного закладу на сьогодні. Спільно з Уляною Сташко, членом опікунської ради ОДКЛ та наглядової ради благодійного фонду «Фундація доброчинців», обговорили майбутні кроки допомоги.

  «Сьогодні лікарня посилено проводить лікування дітей з діагнозом Covid-19. Ми стараємося впоратися з усіма викликами і врятувати всіх діток, які потребують допомоги. Проте, лікарня завжди буде рада будь-якій допомозі», – наголосив Тарас Мельник.

  Нагадаємо, що з самого початку пандемії коронавірусу Івано-Франківська Архієпархія здійснила численні акти допомоги, подарувавши франківським лікарням два апарати ШВЛ та постачаючи засоби захисту.

  Читайте також: В Івано-Франківській Архієпархії УГКЦ створили новий протопресвітеріат

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!