Очільник Прикарпаття призначив заступника з питань цифрового розвитку

 • Сьогодні, 2 лютого, розпорядженням обласної державної адміністрації заступником голови ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації  призначили Богдана Футерка

  Про це інформує пресслужба Івано-Франківської ОДА.

  Він народився 23 травня 1977 року. Проживає в Івано-Франківську.

  Навчався в Івано-Франківському технікумі електронних приладів за спеціальністю радіоапаратобудування, який закінчив з відзнакою у 1996 році. У 2001 закінчив Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу за спеціальністю автоматизоване управління в технічних та організаційних системах.

  У квітні 2000 року, під час проведення Всеукраїнського референдуму, координував технічне забезпечення організації в Івано-Франківській області передачі даних як незалежний експерт.

  З вересня 2000 – співзасновник та директор компанії “Софтек” (ПП “Софтек”). Компанія спеціалізувалася на розробці програмного забезпечення та наданні послуг з впровадження систем документообігу в державних організаціях.

  Протягом 2002 – 2006 років був регіональним представником проєкту IREX (Ради з міжнародних наукових досліджень і обмінів, США) IATP (Internet Access and Training Program) в Івано-Франківську.

 • З лютого 2007 по січень 2011 року – керівник Івано-Франківського розробницького центру SoftServe (ТОВ “СофтСерв”).

  З травня 2008 року — співзасновник компанії “БІВІБІЛОДЖІК”, яка спеціалізується на розробці веборієнтованих систем обробки даних. З лютого 2011 року – виконавчий віцепрезидент цієї компанії.

  До призначення заступником голови обласної державної адміністрації займався підприємницькою діяльністю.

  Читайте також: новий голова Івано-Франківської ОДА призначив позаштатних радників

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!