Омбудсман закликав не озвучувати дані військовополонених на мітингах та у соцмережах

 • Ворог підступний і чатує у всіх сферах.

  Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець застеріг від публічного розповсюдження персональних даних військовополонених, цивільних, зокрема на мирних мітингах, соціальних мережах. Адже такою інформацією активно цікавляться російські спецслужби, передає УНН.

  “Укотре застерігаю від публічного розповсюдження персональних даних військовополонених, цивільних, яких незаконно утримує Росія, та їхніх родичів! Окрім активних дій шахраїв, які заради наживи виманюють гроші в родин, які чекають з полону та незаконного утримання своїх рідних, такою інформацією активно цікавляться і російські спецслужби. Вона їм необхідна для того, аби й так нестерпні умови наших Захисників та Захисниць перетворити на ще гірші”, – написав Лубінець.

  Він зазначив, що моральне приниження чи залякування за умов знання персональних даних військовополоненого чи цивільного заручника може спричинити ще більшу шкоду, ніж фізичний вплив.

  “Тож на мирних мітингах та у соціальних мережах варто ретельно дбати про те, аби ворог не довідався персональні дані. Прізвища, імена, звання, позивний, номер бригади, частини, місце дислокації, фото тощо. Ворог підступний і чатує у всіх сферах. І його головна ціль не змінилася – він хоче, щоб українці й Україна перестали існувати”, – додав Лубінець.

 • Він наголосив, що пошуками українських Захисників та Захисниць, цивільних громадян та дітей безкоштовно займаються лише уповноважені державою органи.

  Читайте також: Для кремлівської еліти Росія створила VIP-підрозділ подалі від фронту, – британська розвідка

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!