Опера проти раку: на лікування Іванка збирають 65 тисяч євро

Цієї суботи, 7 липня, у Музеї мистецтв Прикарпаття під час благодійного концерту «Опера проти раку» збирали кошти на лікування онкохворого Іванка Михайліва з Богородчанського району.

Ініціаторкою концерту стала оперна діва, примадонна Вроцлавського театру Ірина Житинська (мецо-сопрано). Ірина родом з Івано-Франківська. Співачка дуже рідко виступає в Україні, а її концерти в рідному місті переважно благодійні. Цього разу Ірина виконала оперні арії у супроводі фортепіано разом з піаністкою Христиною Мельниченко, а також заспівала дуетом зі своїм батьком – Тарасом Житинським.

Тарас Житинський виконує власні та давні козацькі пісні під гітару. Батько і донька нещодавно випустили перший спільний альбом «Дует».

Волонтерка Катерина Масник засвідчила, що на концерті вдалося зібрати 13 198 грн. та 50 євро пожертв за запрошення та у скриньку. Після концерту у скриньку ще додали 1251 грн. Отже, разом зібрано 14 649 грн та 50 євро. Ці кошти прямо на сцені передали братові Іванка – Дмитрові.

У родині Михайлівих двоє синів: Іванко та Дмитро. Поки мама Олександра з молодшим Іванком перебуває в Римі на лікуванні, Дмитро з бабусею опікуються господарством вдома у селі. Батько хлопців на заробітках, щоб зібрати кошти на лікування сина.

Сором’язливий і тихий Дмитро подякував присутнім на концерті, а також організаторам та учасникам дійства. «Я дуже скучив за своїм братиком! Вірю, що він одужає і скоро ми будемо разом», – говорить Дмитро, і увесь зал не може стримати сліз.

Ця родина дуже потребує допомоги та підтримки. На лікування Іванка потрібно зібрати близько 65 тисяч євро. Зараз на рахунку хлопчика майже половина цієї суми.

Рахунки для надання фінансової допомоги:

гривні – 4149 4978 7083 6964

долари – 5168 7573 3971 0016

євро – 5168 7573 3970 9695

Михайлів Олександра Василівна (мама)

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!