ОВК незаконно визнала недійсними вибори на п’яти дільницях 87 округу, – рішення суду

 • Сьогодні, 9 квітня, відбулося судове засідання Івано-Франківського Окружного адміністративного суду за позовом Олександра Шевченка щодо скасування постанови ОВК № 87 про визнання недійсними результатів виборів на дільниці №260028 (Монастирчани).

  Суд задовільний позов кандидата в народні депутати України Олександра Шевченка та визнав законним голосування 449 виборців у Монастирчанах.

  Напередодні суд ухвалив таке рішення і по справі щодо дільниці №260030 (Микуличин). А це означає, що на цій дільниці законно проголосували 688 виборців. Також суд визнав недійсною постанову ОВК щодо визнання виборів недійсними і на дільниці № 260025 (Манява), № 260515, що в с. Парище та № 261027 – Яремче.

  Нагадаємо, до цього суд визнав незаконними перерву у засіданні Надвірнянської ОВК ( з 4 год 1 квітня до 11 год 1 квітня) та перерахунок голосів на 4 виборчих дільницях. Йде мова про дільниці №261027, що в Яремче, №260012 – с. Горохолин Ліс, №260028 – с. Монастирчани та №260536 – с. Чорний Потік.

  “Хочу наголосити, що я суджуся не за мандат, а за справедливість. Я хочу відстояти голоси тих виборців, які прийшли проголосувати на виборчі дільниці і віддали свої голоси за різних кандидатів. Звісно, ми усі очікуємо, що законність таки переможе. Втім стати народним депутатом – не є моєю самоціллю. Головне – аби в цьому випадку закон був вище за всі амбіції, чиї б вони не були”, – на цьому наголосив кандидат в народні депутати Олександр Шевченко.

  Нагадаємо, що 7-го квітня свою версію подій, які відбувалися під час перерахунку голосів в окружній виборчій комісії розповів кандидат у нардепи по округу 87 Василь Вірастюк.

   28 березня, на території Івано-Франківщини відбулися проміжні вибори Народного депутата Верховної Ради України. Мова йде про 87-й виборчий округ. 

  Через два дні після виборів повідомили, що ЦВК опрацювала 67% протоколів.  Сам же підрахунок усіх голосів тривав тиждень. За цей час декілька разів змінювали голову ОВК.

  Навіть йшлося про те, що з дільниць зникло більш як 300 бюлетенів за Шевченка. А ОВК відправляла 14 ДВК на перерахунок – частину з них через сумнівні підстави.

  Представники різних партій з дільничної комісії ДВК 261029 (с. Микуличин) твердили – підробили їхні підписи на упаковці з бюлетенями. Казали, що будуть писати навіть в Європейський суд.

  Кандидат у народні депутати від партії “За майбутнє” Олександр Шевченко заявив, що окружна виборча комісія вкрала його перемогу на виборах до Верховної Ради у виборчому окрузі №87.

  Він навіть звертався до свого конкурента на виборах Василя Вірастюка із закликом не ганьбитися та сприяти чесному підрахунку голосів.

  До теми: “На 87 окрузі були не вибори, а брудне призначення переможця”, – Івано-Франківська обласна рада

  Обурені прикарпатці вийшли під «Білий дім» через вибори на 87-окрузі (ФОТО)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!