Вибори на Прикарпатті: з дільниць зникло більш як 300 бюлетенів за Шевченка

 • На Франківщині вже тиждень опрацьовують протоколи з виборчих дільниць на довиборах у Верховну Раду на 87 окрузі (міста Богородчани, Надвірна, Яремче).

  Про підсумки перерахунків за останні дві доби (1 та 2 квітня) повідомив у соціальній мережі голова Івано-Франківської обласної організації «Комітет виборців України» Максим Лисюк.

  Вже перерахували бюлетені дев’ятьох ДВК. При перерахунку члени ОВК виявили меншу кількість бюлетенів ніж зазначено в протоколі ДВК (в протоколах ДВК контрольні суму були правильні).

  Звіривши протоколи ДВК, видно що по факту не вистачає бюлетенів, з позначкою за кандидата О. Шевченка, а саме:

  Окрім того, члени ОВК визнали вибори на трьох дільницях недійсними, а саме:

  • 261030 село Микуличин та 260025 село Манява. Комісія прийняла рішення з порушеннями вимог Закону, пункту 1 частини 2 статті 92, комісія не встановила яка кількість виборців не мала права голосу, а також не склала акт, частина 2 стаття 92 комісія голосувала на за акт, а за усні підрахунки одного з членів ОВК.
  • 261027 місто Яремче, частина 11 стаття 90 комісія мала проголосувати за визнання бюлетенів у великих виборчих скриньках такими що не підлягають врахуванню, всупереч рішенню ДВК, прийняти рішення про не можливість встановлення волевиявлення виборців (законом таке рішення ОВК не передбачено), частина 2 стаття 92 комісія мала скласти акт і тільки голосувати за такий акт (але стаття 92 не передбачає визнання виборів не дійсними через те що комісія не може встановити волевиявлення виборців);

  Читайте також: Шевченко про підрахунок голосів: Це крадіжка моєї перемоги

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!