Після скандалу з “Дністром”: які відгуки залишають франківці про готель “Надія”

 • Іванофранківці почали залишати у соціальній мережі негативні коментарі про готель “Надія”.

  Все почалося після того, як в Івано-Франківську розгорівся скандал довкола будівельних робіт, які ведуться на історичній пам’ятці у центрі міста – в колишньому готелі “Дністер” (власником якого є відомий франківський готельєр Мирослав Бойко, та власник готелю “Надія”).

  За п’ять років над спорудою виросли два додаткові поверхи та вежа з годинником. Згодом стало відомо, що власник будівлі вже засклив міжколонний простір зі сторони вулиці Шевченка і таким чином тепер там немає вільного проходу. А також облаштував приватну парковку біля готелю.

  6 квітня, громадський активіст Ростислав Шпук оприлюднив світлини засклених колонад.

  Небайдужі містяни досі вимагають відповідей від міської ради, посадовців ОДА та реставратора: хто, коли і за яких умов допустив збільшення поверховості, скління колон, приватну парковку та зміну фасаду знакової будівлі у самісінькому серці Івано-Франківська.

  Після цього скандалу франківці почали залишати негативні відгуки про готель “Надія”.

  Olexandr Moskovchuk написав – “Готель комфортний. Власники – нечесні люди. Взяли й “реставрували” готель “Дністер” без дозволів і погоджень з громадою”.

  Ruslan Bychai – “Не рекомендую цей готель, або будь-який заклад цих власників, оскільки вони є архітектурними вандалами, які знищують історично важливі архітектурні пам’ятки міста. Бойкот надія”.

  Hrystja Kovbas – “Цинічні власники, які заради власної вигоди і збагачення псують історичні пам’ятки архітектури в Івано-Франківську та захоплюють громадські простори, вважаючи людей, які борються з їхніми неправомірними діями пустим місцем. Не рекомендую поповнювати їхні кишені, з допомогою яких вони потім нищать важливі для мешканців міста споруди”.

  Rosa Mart – “Дуже файний готель, два роки тому була і там такі круті потріскані стіни і обдерті ліжка. Бомба. А власники які файні. Знищили пам‘ятку архітектури, забрали кусок асфальту у людей, засклили колонаду. Краса. Ліпше не буває“.

  Andrii Prokopchuk“Надія” належить родині, яка вже захопила у міста: площу перед готелем, вулицю Тринітарську, вид з ратуші (зіпсували його галереєю Н). Зараз намагаються захопити колонаду готелю Дністер та частину пішохідної вулиці Шевченка”.

  Yurii Guley – “Майте на увазі, якщо Ви обираєте даний готель, то Ваші кошти ідуть на руйнування історичного Івано-Франківська… Прикро, що власники такі недалекі та жлобські люди“.

  Viktor Martynets – “Пан власник цього готелю – вкрай недалека людина, яка не розуміє цінності історичної спадщини, громадських просторів, і навіть приблизно не усвідомлює, якої шкоди завдає місту. І не в відсутності у нього відповідної освіти справа, а в його жадібності і нерозумінні власної некомпетентності. Жодний зайвий квадрат готелів не вартує того, щоб забирати у громади памʼятки. Є люди, які у захваті від будинку Пшонки. Без жодного розуміння краси архітектури може подобатись і реконструкція “Дністра”. Питання не в смаках, а в тім, що не можна нищити памʼятки. Реконструкція – не реставрація. Не можна красти у людей простір вулиць.”

  Andrii Kolesnyk – “Не годуйте виродків. За жодних обставин не раджу користуватися послугами цього готелю. Бойкот!” 

  Sergiy Boris“Власники готелю псують історичні памятки у Франківську і захоплюють громадські простори. Тому не раджу користуватися їхніми послугами”.

  Myroslav Fedorkiv – “Дуже поганий готель. Категорично не рекомендую! Краще вже привокзальний хостел, ніж такий жлобський готель. До всього, власники ще й постійно знищують історичне середовище міста своїми рагульськими проєктами. Це прояв тотального невігластва, байдужості і несмаку. Дуже прикро за наше місто, яке втрачає своє обличчя через людей, які настільки бідні, що все, що у них є – це гроші”.

  Віталій Костюков – “Власники готелю, в погоні за заробітком руйнують історичну архітектуру міста, зокрема будівлю готелю “Дністер” (в якій, свого часу було підписано акт злуки УНР та ЗУНР) надбудували на пам’ятці поверх, прибрали до рук аркаду та тротуар під нею. Ганьба, немає нічого більш ницого, як прикриватись благими намірами задля власної кишені!

  Svita Diachok – “Цей готель спонсорує руйнацію міста. Вони знищують історичні пам’ятки крок за кроком. Цей бізнес захоплює у свою власність частину міста, громадський простір, вулицю, щоб побудувати чергову забігайлівку і на тому нажитися”.

 • Вікторія Вагиль – “Зупиняючись в цьому готелі, пам’ятайте, що завдяки Вашим грошам нищаться пам‘ятки архітектури, привласнюються площі, вулиці і тротуари, та купуються чиновники. Зупиняючись тут, Ви підтримуєте корупцію, руйнацію і рейдерство”.

  Yaroslav Shpet – “Залишаючись в цьому готелі, пам’ятайте, за Ваші гроші нищаться пам’ятки архітектури Івано-Франківська, привласнюються площі, вулиці, тротуари, платяться хабарі чиновникам. Залишаючись тут – руйнуєте Івано-Франківськ”.

   

   

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!