“Побачив? Прибери”: Прикарпаття вийде на найбільшу екологічну акцію року

 • У суботу, 18 вересня, Прикарпаття разом з 24 регіонами України, 180 країнами світу та мільйонами активістів вийде на Всесвітній день прибирання “World Cleanup Day”.

  Прикарпатців закликають долучитися 18 вересня о 10:00 до Всесвітнього дня прибирання на рекомендованих, індивідуальних та центральних локаціях. Центральна локація – міське озеро, біля “Парк Готелю”, пише “Галицький кореспондент“.

  Одразу після акції, координаторів та організаторів локацій просять занести свої результати до національної звітної онлайн форми за посиланням.

  “Ми запускаємо кампанію “Побачив? Прибери!” відразу в усіх регіонах України. Тисячі забруднених локацій, нелегальні точки отруюють усе живе навколо. Настав час змін! Міжнародна акція Всесвітнього дня прибирання покликана допомогти формувати культуру чистоти та разом зменшувати негативний вплив на довкілля. Зробимо Україну чистою разом!”, – закликає Юлія Мархель Президент Всеукраїнського молодіжного руху “Let’s do it Ukraine”.

  Після прибирання важливо донести зібране до найближчого сміттєвого бака. За можливості, відсортувати й здати в найближчий пункт приймання вторинної сировини.

  Робіть фото на локаціях до і після прибирання, відмічайте організаторів у соціальних мережах #побачивприбери #letsdoitukraine #worldcleanupday, щоб бути прикладом для інших. Результати своїх прибирань фіксуйте на сайті. 

 • У населених пунктах або районах де погодні умови стануть на заваді (уразі зливи, буревію) акцію перенесуть на суботу, 25 вересня, о 10:00. Про це повідомлять у новинах на офіційному сайті.

  До теми: школярів Прикарпаття кличуть на Всесвітній день прибирання

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!